MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Mimar Fisun Kumbaracı’yı konuk etti. Meslektaşı olan Başkan Zeyrek’i, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik eden Mimar Fisun Kumbaracı, başarılar diledi. Ziyarette, ilk kitabını çıkarmanın heyecanını da paylaşan Mimar Kumbaracı, ‘Parla ve Manisa’ adlı kitabını hediye etti. Kumbaracı, çocuk edebiyatına kazandırılan kitabıyla ilgili de bilgi verirken, Başkan Zeyrek de, bu çalışmasından dolayı kendisini kutladı, yayın hayatında başarılar diledi.
Related Posts
Tenisçi Zeynep Sönmez, Roland Garros’a veda etti
Roland Garros’da mücadele eden Zeynep Sönmez, ABD’li tenisçi Emma Navarro’ya 2-0 mağlup oldu.
Tunus’ta seçim tarihi belli oldu
Tunus Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Kais Saied, Salı günü geç saatlerde yayınladığı bir kararnameyle seçim tarihini 6 Ekim olarak belirledi. Saied’in görev süresi 23 Ekim’de sona eriyor. Seçim, seçmenlerin Said’in …
Galatasaray’ın maç programı belli oldu! 5 maç yapılacak
Galatasaray, 11 Temmuz ve 27 Temmuz tarihleri aralığında LASK’ın ev sahipliği ve Match Pr organizasyonuyla katılacağı Summer Series Upper Austria’da beş hazırlık maçı oynayacak.